Çinari firmos te Shkëndija Tetovë

Njoftimi i klubit:

Sulmuesi shkodran Erald Çinari vjen në Tetovë nga Samsunspor-i i Turqisë, ndërsa firmos deri verën e vitit 2024.

KF Shkëndija me kënaqësi komunikon angazhimin e Erald Çinarit. Sulmuesi dhe kryesia e klubit kanë gjetur akordin për bashkëpunim, ndërsa pasi 26 vjeçari kaloi me sukses ekzaminimet mjekësore u firmos kontrata 1.5 vjeçare. 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!