Rikthehet Mbape, Fulham pret Çelsin, Roma-Xhenova për…

Kilian Mbape dhe Ashraf Hakimi mbyllin pushimet dhe ditët amerikane për tu bashkuar me PSG. Të dy lojtarët e kampionëve të Francës sot u bashkuan me grupin e trajnerit Galtier duke u stervitur sistematikisht.

Ndërkohë në Pemier League sot do të ketë dy skuadra të impenjuara në Londër për javën e 19-të të kampionatit elitar anglez. Në radhë derbi i Londërs Fulham-Çelsi.

Ndërkohë në Itali në program janë ndeshjet e Kupës. Fiorentina- Sampdoria në 18:00 dhe Roma- Xhenova 21:00.

Ndeshje Kupe do të ketë edhe në Holandë ndërsa në kalendar përfshihen 5 duele. Sakaq në Riad, sot (20:00) gjysmëfinalja e Superkupës së Spanjës Betis- Barcelona./Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!