Laçi testohet me Dinamon, s’ka fitues

Tirana u testua sot me Tërbunin (fituar 2-0) duke gjetur të dy golat në pjesën e dytë. Të njëjtën gjë ka bërë dhe rivali i bardhebluve Laçi i cili u ndesh sot në miqësore me Dinamon.

Kjo ndeshje e cila pa shumë futbollistë në provë, prodhoi shifrat e barabartë 1-1.

Në fakt ishin blutë ata që shënuan të parët por në fund teksa kishte mbetur pak kohë, barazoi Mazrekaj për kurbinasit.

Të dy skuadrat e superiores do të ndeshën të premten e ardhshme për javën e 16-të Abissnet Superiore./Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!