Vllaznia – Kastrioti, testi pa gola

Vllaznia- Kastrioti mbylli ditën e ndeshjeve big miqësore të ditës së sotme. Pas Tirana- Tërbuni 2-0, Laçi- Dinamo 1-1, shkodranët dhe krutanët barazuan pa gola në Shkodër.

Në këtë test të dy teknikët Josa e Mema e nisën takimin me formcione të alternuara ndërsa nuk kanë munguar dhe provat respektive për pozicione të caktuara.

Të dyja skuadrat për javën e 16-të Abissnet Superiore e cila nis të premtën do të luajnë në transfertë. Vllaznia udhëton drejt kryeqytetit për tu ndeshur me Partizanin ndërsa krutanët vizitojnë Teutën në Durrës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!