Mema trajneri i ri i Kastriotit

51 vjeçari nis aventurën e trajningut te Kastrioti, të premten në debutim ndaj Vllaznisë

Pas largimit të Çelës dhe emërimit provizor të Shkelzen Rustamit, sot klubi i Kastriotit ka prezantuar trajnerin e ri të tij.

Ai është Ardian Mema tekniku kryeqytetas i cili për herë të fundit ka drejtuar Tiranën.

Ndërkaq pas prezantimit mema ka nisur menjëherë punën me grupin e ‘kastriotëve’. Skuadra krutane në takimine humbur me Tiranës së fundi 4-0 shqaqi mjaft probleme. Kryesisht në prapavijë. Mema ka mbajtur shënime që sot…/Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!