Martini, hera e katërt në Durrës

Teuta vendos për rikthimin e Edi Martinit. Me anë të një postimi në profilin zyrtar në “Facebook”, klubi durrsak njofton se i uron mirëseardhjen trajnerit shkodran me të cilin fitoi titullin kampion në sezonin 2020/2021 por dhe Kupën e Shqipërisë dhe Superkupën.

Hera e 4-ët për Martinin në krye të pankinës së Teutës. Ndërkohë pas 12 javëve në Abissnet Superiore, Teuta mbyll klasifikimin me 8 pikë duke u renditur e fundit në tabelë që sheh një garë me 10 skuadra.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!