Miqësore/ Shqipëri-Itali, formacionet

“Air Albania” pret sot miqësoren mes Shqipërisë dhe Italisë, një miqësore luksi kjo për skuadrën e Edi Rejas që do të jetë kundër kombit të tij.

Në 20:45 Italia pa biletë për në “Katar 2022” testohet ndaj kuqezinjve jo në momentin e tyre më të mirë por me disa ndryshime nga miqësoret e fundit.

Sakaq, Mançini dhe Reja kanë gati të përzgjedhurit e tyre për përballjen e sotme.

Formacionet zyrtare:

Shqipëria: Berisha, Mihaj, Kumbulla, Ismajli, Lenjani, Bare, N.Bajrami, Abrashi, Hysaj, Uzuni, Broja Tr: Edi Reja

Italia: Meret, Skalvini, Bonuçi, Bastoni, Di Lorenzo, Dimarko, Tonali, Verati, Grifo, Raspadori, Zaniolo Tr: Roberto Mançini

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!