Vukiçeviç drejton Laçin, mungon Shkurtaj

Pati një rast dhe udhëtoi drejt Podgoricës por sot Dejan Vukiçeviç do të drejtojë Laçin në ndeshjen e 7-të sezonale.

Tekniku malazez i tha pak minuta më parë ‘Sportiim.al’ se e gjitha roza bardhezi është gati dhe se në listën e tij paraprake do të mungojë vetëm vlonjati Vasil Shkurtaj. Ende në rekuperim.

Ndërkohë tekniku 54 vjeçar nuk zbuloi se me cilët do të nisë në 15:00 ndaj Tiranës në “Selman Stërmasi’. ” E kam të gjithë grupin në dispozicion. Vetëm Shkurtaj ende nuk ka rekuepruar”, përsëriti Dejan Vukiçeviç dukshëm i prerë./Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!