Tirana- Laçi i besohet Dyrmishit, në Durrës gjykon Bastari

Skedat e trupës gjykuese të dy takimëve të orës 15:00

Tirana -Laçi

Do të jetë gjyqtari i kolegjiumit të Elbasait Silvio Dyrmishi ai që do drejtojë Tirana- Laçi në “Selman Stërmasi” në 15:00 për javën e 7-të Abissnet Superiore.

Ai do të ketë asistentë: Emigres Ganxhi dhe Devis Koreshi ndërsa i katërt Eldorjan Hamiti. Në VAR Florjan Lata. Në AVAR Emanuela Rusta. Delegat Marujs Sulejmani. Vëzhgues Ilirjan Kristo.

Erzeni- Egnatia:

Drejton Erjon Bastari i ndihmuar nga Mario Shazivari dhe Taulant Kasa. I katrët Dorjan Maletaj. Në VAR: Enea Jorgji, AVAR: Dojando Myftaraj. Delegat i FSHF: Besnik Çela. Vëzhgues: Idriz Gashi./Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!