Daja zgjat kontratën me Ballkanin

Trajneri nga Tirana Ilir Daja do të vazhdojë të jetë trajner i Ballkanit të Suharekës në elitën e futbollit kosovar.

Klubi kampion në Kosovë, zbuloi përmes një postimi në Facebook se ka rinovuar kontratën e trajnerit shqiptar edhe për dy vite.

Ilir Daja e shpalli Ballkanin kampion të Kosovës dhe e udhëhoqi drejt kualifikimit në grupe të Ligës së Konferencës. Aventura pasi la Partizanin në Superiore e gjitha në ngjitje për njërin nga ekspertët e trajningut në rajon.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!