Bylis- Egnatia gati starti, formacionet…

Dy skuadrat që kanë surprizuar këtë fillim sezoni përballen sot me njëra-tjetrën. Bylis-Egnatia gati në takimin epik në ‘Adush Muça’ me start orën 15:00. Kjo është java e pestë e cila nisi dje me Tirana- Teuta (4-0)

Ndërkohë, Arian Bellai dhe Edlir Tetova kanë përzgjedhur titullarët e sfidës që do të startojë në 15:00 në “Adush Muça” të Ballshit.

Formacionet zyrtare:

Bylis: Teqja, Trumci, Qoshku, Qardaku, Maçolli, Lajthia, Janku, Kaçorri, Damçevski, Loran, Antoni.Tr: Arian Bellai

Egnatia: Sherri, Kacbufi, Malota, Atanda, Fangaj, Zejnullai, Fernando, Musta, Delarxh, Camaj, Mihana. Tr: Edlir Tetova

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!