Bylis prezanton portugezin Souza

Bylis ka zyrtarizuar afrimin e portugezit Aires Souza në skuadër. 23-vjeçari prej ditësh po stërvitej me ballshiotët dhe madje ka debutuar me gol në miqësoren përballë Skënderbeut.

Sulmuesi ka një CV të pasur ku spikatin klube si Sporting, Benfika e Maritimo në të cilat Souza është aktivizuar më parë.

Portugezi do të jetë në dispozicion të trajnerit Beqiri për sezonin e ri ku Bylis do të luajë në Abisnet Superiore dhe në javën e parë do të ketë përballë Kastriotin./Sara Gjidiaj/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!