Video/ Mblidhet KOKSH: Ylli plas direktivat, qeveria të jetë partnere, bastet…

Kreu i KOKSH Fidel Ylli pa dorashka: Grup pune për të firmosur kërkesën drejt qeverisë për të hapur bastet për të krijuar buxhete për sportin.

Sot 8 prill, KOKSH ka mbledhur në një takim të gjitha Federatat Sportive anëtare të Komitetit Olimpik Kombëtar Shqiptar duke lançuar dy pika kryesore:

Grantet e Sportit dhe propozimi për qeverinë për rihapjen e kompanive të basteve temë në takim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!