Ndeshje luksi, Liverpul-Siti dhe Atalanta-Milan

Dita e sotme e 3 tetorit e pasur në ndeshje futbolli të nivelit të lartë. Kështu Premier League, Bundesliga, La Liga dhe Seria A ofrojnë duele mjaft të forta.

Mjafton ti hedhësh një sy kalendarit të ditës për të gjetur përballje të tilla si :Liverpul- Mançester Siti, Espanjol- Real Madrid, Bajern Mynih-Eintraht apo Atalanta- Milan.

Ndeshje sot në kampionate elitare në Europë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!