Tri finale Championsi për formatin 32

Në 21:00, tri ndeshjet e fundit të fazës play off të Champions League.

26 skuadrat e kualifikuara direkt dhe tri që u shtuan mbrëmë nga play off, presin tri dilemat e fundit përpara se nesër e enjte 26 gusht të hidhet shorti i fazës së Grupeve në Stamboll.

Në kllapa ndeshjet e vajtjes.

Brondby-Salsburg (1-2)

Dinamo zagreb- Sherif Tiraspol (0-3)

Shaktjor Donjetsk-Monako (1-0)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!