Kupa e Gjermanisë, Junajtid- Liverpul të gjitha…

Vemendje sot te finalja e Kupës së Gjermanisë në program për tu luajtur në stadiumin ‘Olympiastadion’ të Berlinit. Lajpcig dhe Dortmund përballë me një sfidë pa asnjë favorit.

Në Angli, Junajtid me mision të përmbushur pret Liverpulin e shumë halleve sezonale ndërsa në Spanjë, Reali viziton Granadën në sfidën që e mban ose jo në luftë për titull.

Premier League:

Aston Vila- Everton

Mançester Junajtid- Liverpul (21:15)

La Liga:

Vajadolid-Vijareal

Eibar-Betis

Granada- Real Madrid (22:00)

Kupa e Gjermanisë DFB:

Lajpcig- Borusia Dortmund 20:45 (Belin)

Seria A:

Krotone-Hellas Verona

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!