Mbrëmje magjike, Juve- Milan dhe Real-Sevilje…

Juventus- Milan dhe Real Madrid- Sevilja ndeshjet e mëdha të mbrëmjes në Europë. Edhe në Francë në Ligë 1 vendimtare sfida jashtë shtëpie për PSG.

Në Seria A, Juve- Milan gati për të diskutuar një biletë Championsi mengjesin e sotëm. Kush humbet, me 3 javë të mbetura, rrezikon të mbetet jashtë.

Reali në Spanjë, duhet të fitojë në 21:00 ndaj Seviljes në shtëpi për të marrë kreun e La Liga-s.

Në Francë janë dhe 2 javë për tu luajur dhe në tabelë kryeson Lilë. Sot PSG ushëton në fushën e Rënes për të fituar e qëndruar 1 pikë larg.

Ndeshjet:

Juventus- Milan 20.45

Real-Sevilje 21.00

Rënes- PSG 21:00

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!