Zyrtarizohet Tuheh, “çelsi” për Çelsin

Tomas Tuhel merr zyrtarisht drejtimin e Çelsit në Premier League.

Zyrtarizimi erdhi para pak çastesh ndërsa gjermani do të debutojë që nesër në takimin e parashikuar Çelsi- Uolves.

Me një kontratë për një vit e gjysmë 47 vjeçari Tuhel do të kërkojë ringalljen në pikë të skuadrës londineze e cila praktikisht pozicionohet në vend të 9-të.

Më parë gjermani ka drejtuar maiz, Dortmund dhe PSG me franceët që e shkarkuan pak muaj më parë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!