Trajneri Kenga largohet nga Sopoti

Klajdi Kenga, është larguar nga drejtimi i skuadrës së Sopotit të Librazhdit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë klubi në një postim në Facebook.

Sipas asaj që raporton klubi, palët kanë ndarë rrugët me konsesus. Tekniku Kenga udhëhoqi librazhdasit për afro 2 vite e gjysmë.

KLAJDI KENGA nuk do jete me trajner i K.F SOPOTI duke dhene keshtu doreheqjen nga ekipi yne!
Drejtuesit dhe Kenga kane rene ne konsesus me njeri-tjetrin duke shkeputur marredhenien !
Kenga qendroi ne krye te K.F SOPOTI per 30 muaj (2 vite e gjysem) duke arritur te marre rezultate te kenaqshme !
E falenderojme per punen e bere dhe j urojme suksese te metejshme
“- shkruan klubi. 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!