Shaland me listë në duar, Mali i Zi në prag…

Trajneri i përfaqësueses së Kosovës  Bernard Shaland, ka publikuar listën e futbollistëve që do të ketë në dispozicon për dy ndeshjet e radhës. Nis me miqësoren kundër Gjiblartarit në 10 tetor dhe më pas në ndeshjën kualifikuese për ‘Euro 2020’  ndaj Malit të Zi, më 14 tetor.

Enkas për këto dy ndeshje, Kosova do të zbresë në fushë të hënën teksa në në “Fadil Vokrri”, skuadra befasuese e Grupit A, do startojë me përgatitjet. Para kësaj fushate, tekniku ka parashikuar edhe një konferencë për shty duke nisur nga ora 11:00.

Lista:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!