Solskjaer sheh ‘makthe’, rreziku prezent…

‘Daily Mirror’, e sheh delikate situatën për Solskjaer pas barazimit 0-0 të Mançester Junajtid me AZ Alkmar në Europa League.

Në faqe të  parë, këtë mëngjes, qëndron fort titulli intrigues: “Nightmaar”. Referenca është te fjala “makth”, me teknikun që pas barazimit me holandezët, gjëndët pranë  stuhisë.

Një sezon që nuk ka nisur aspak mirë për ‘Djajtë e Kuq’ dhe norvegjezi, duket se nuk është se ndihet i sigurtë. Pas 7 javëve, Mançsester Junatid, ka mbledhur vetëm 9 pikë (vendi 10,12 pikë larg kreut)

Edhe mbrëmë Solskjaer, u pa shpesh në vështirësi me skuadrën, teksa për arsye të ndryshme la jashtë formcaionit titullar, disa nga futbollistët kryesorë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!