Roma dhe Junajtid ndalen te barazimi, Fejnord thyen Porton…

Me Astana- Partizan i Beogradit (16 50) nisën takimet e dyta në grupe në Europa League. Numri i madh i ndeshjeve u luajtën në orën 18:55, ndërsa shumë të tjera të këtij kompeticioni, kanë nisur në 21:00.

Rezultatet e pasdites (18:55) janë këto:

Jang Bojs-Rejnxhërs 2-1
Fejnord-Porto 2-0

Ferencvarosh-Ludogorets 0-3
CSKA Moskë-Espanjol 0-2

Oleksandrija-Gent 1-1
St. Etien-Volfsburg 1-1

Bashakshehir-Gladbah 1-1
Volfsberger-Roma 1-1

Beshiktash-Volves   0-1
Sp.Braga-Slovan Bratislava 2-2

Astana-Partizan 1-2 (16:50)
AZ Alkmar-Mançester Junajtid 0-0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!