Takimet e dyta, Europa League përfshin gjithë hartën…

Pas dy ditëve, ngjeshur me takime në Champions League, sot në program takimet e dyta në grupe për Europa League.

Të ndara në 12 grupe skuadrat e nivelit të “dytë’, janë në kërkim të pikëve që të nxjerrin fitues në grup. Arsenal, Lacio, Porto, Mançester Junajtid, Roma, Selltik, Dinamo Kjev, Sevilja por dhe vetmja skuadër që startoi me skuadrat e Superiores (Partizanin), Karabak, janë në fushë.

Në total 48 skuadra, ndarë në grupe. Duke nisur që në 16:50 me ndeshjen Astana- Partizan Beograd. Një pjesë e takimëve më 18:55 teksa të tjerat, në 21:00

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!