Nuk ka surpriza, rezultate me ‘laps’

U mbyllën pa surpriza takimet e mbrëmjes në Europa League. Lacio e Strakoshës, u gjënd në disavatazh por Milinkoviç-Saviç dhe Imobile kthyen në favor sfidën e luajtur në ‘Olimpiko’ ndaj Rëne të Francës.

Shëtitje e Arsenalit me pokër në përballjen me Kluzh, ndërsa Sevilja mjaftohet me një gol ndaj APOEL Nikozia.

Shifrat teknikë të orës 21:00

Arsenal-Standart Liezh 4-0

Selltik- Kluzh 2-0

Dudelanzhë-Karabak 1-4

Guimaresh-Entraht 0-1

Krasnodar-Getafe 1-2

Lacio-Rëne 2-1

Lugano-Dinamo Kiev 0-0

Malmo-Kopenhagen 1-1

Rosenborg-PSV 1-4

Sevilja-APOEL 1-0

Sporting Lisbona-LASK 2-1

Trabzonspor-Bazel 2-2.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!