Barcelona-Inter, Liga e Kampionëve e ka seriozisht…


Në fushë edhe kampionët e europës Liverpul. Valencia- Ajaks, një tjetër sfidë me pritshmëri të lartë…

Genk- Napoli dhe Slavia Pragë- Dortmund, janë dy takimet e orës 18:55 sot, të vefshme për grupet e Champions League.

Vijimësia e takimeve të dyta në grupe, për ditën e sotme, do ecë në mbrëmje duke nisur nga ora 21:00.

Janë disa takime me disa skuadra, të cilat sipas grupeve do kërkojnë pikët maksimale. Barazimi i djeshëm i Realit me Klub Bryzh (2-2) dhe goleada e pazakontë e Bajrenit të Mynihut ndaj nënkapionëve të europës, Totenhem në fushën e këtij të fundit, tregues se edhe në kompeticionin më të rëndësishëm në Europë, befasitë janë prezente.

Ndeshjet në fazen e grupeve sot:

Genk- Napoli  

Slavia- Dortmund

Liverpul- Salsburg

Zenit- Benfika

Lejpcig-Lion

Barcelona- Inter

 Valencia- Ajaks

 Lilë- Çelsi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!