Pas Mesit edhe Suarez, jashtë…

Pas problemeve të Mesit te Barcelona, ndërsa nuk u aktivizua të skuadra zhgënjyese mbremë në Bilbao, (kalatalanasit humbën 1-0), një tjetër futbollist i kampionëve të Spanjës në fuqi, duket se ka pësuar një dëmtim jo dhe aq të lehtë.

Bëhët fjalë për Luis Suarez. Uruguajani, u dëmtua gjatë takimit të djeshëm teksa aludohet për një tërheqje muskolare në këmbën e djathtë.

Për monentin ende nuk ka një komunikatë nga klubi për afatin e rikuperimit. Debutimi në La Liga për këtë edicion, nis keq për Barcelonen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!