Perisiç në Mynih, për vizitat mjekësore…

Kroati përshëndetet me Interin dhe kthehet në Bundesliga: një operacion prej pesë milionë dollarësh për kredinë, plus një 20 për blerjen. Bisedimet do të zyrtarizohen në orët e ardhshme

Ivan Perisiç aktualisht është në Mynih për ekzaminimet mjekësore. “Bild” raporton një fakt të tillë. 30-vjeçari i kombëtares kroate është gati të nënshkruajë për Bajern Mynih.

Formula do të jetë ajo e huasë me interes (5 milionë) me të drejtën e blerjes për 20 milionë.

“Do të bëj më të mirën”, disa fjalë të dhëna nga Perisiç, i cili në Gjermani tashmë ka veshur edhe fanelat e Borusia Dortmund dhe Volfsburg, para se të transferohej te Interi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!