Guardiola: Mahrez, i dopuar…

Pep Guardiola, pas triumfit të sotëm ndal Livepulit për Superkupën e Anglisë, ka trazuar opinionin sportiv, duke thënë se njëri nga lojtarët e tij, mund të dënohet për substanca të ndaluara.

Bëhët fjalë për kampionin e Afrikës, Mahrez. “Kam folur me Riad dhe më ka thënë se do jetë gati ndaj Livepulit”.

“Sot ishte i sëmurë, madje që pa ardhur pasi sipas tij, ka marrë një medikament të ndaluar. Rrezikon atnidopingun,”- tha Guardiola

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!