Mandzukiç, kalon te Junatid…

Sipas ‘Daily Mail’ sulmuesi veteran Mario Mandzukiç, mund të largohet nga Juventus me destinacion Anglinë. Sipas prestigjiozes në ishull, nënkampioni i botës me Kroacinë, ka gjetur akordin me Mançester Junatid.

Sulmuesi 33 vjeçar, do të nënshkruajë një kontratë 3 vjeçare me skuadrën e Solskjaer me 6.5 milion euro në sezon.

“Red Devils’, pritet që të lërë të lirë Lukakun me destinacion Juven, ndërsa dhe Dibala, është oprion i pritshëm për një kalim te Junatid.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!