Interin e refuzojnë të gjithë…

Krizë besimi te Interi. Pas problemeve me Ikardin, Naingolan dhe thuajse zhdukjes së pistës Lukaku, vjen refuzimi i radhës.

Këtë herë është “Il Matador” që mbyll zërat për t’iu bashkuar skuadrës së Antonio Kontes. Edison Kavani, sulmuesi i Paris SG, e njeh mirë ambientin italian, teksa në të shkuarën ka qenë pjesë e Napolit.

Kërkesës së Interit për ta pasur në “rozë”, uruguajani i thotë “Jo”. Ai mendon se duhen pritur zhvillimet me Nejmar.

Nëse braziliani vendos të largohet, gjithnjë sipas sulmuesit, ai së bashku me Mbapenë, do të kishin peshën kryesore te PSG.

Në këtë menyrë, Interi nuk arrin të bëjë goditjen e madhe. E raporton “La Gazzetta dello Sport”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!