Lukaku? Matiç drejt Interit…

Nuk është vetëm Lukaku që kërkohet me insistim nga Interi. Solsjaker, trajneri norvegjez i ‘djajëvë’, duket se ka nisur krisjet e para me futbollistë të caktuar dhe njëri prej tyre është serbi Nemanja Matiç.

Matiç, është gati të largohet nga Mançester Junatid. E raporton Fcinternews.it, duke i paraprirë skenarit të mundëshëm të lëvizjes në fjalë.

Sipas të gjithave gjasave, Interi dhe Konte, po bëhën gati të ofrojnë 10 milon stërlina dhe kartonin e Naingolan në mënyrë që të marrin Nemanja Matiç. Gjithesesi për sherbimet e serbit, në garë duket se është futur edhe Milani.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!