“Pantomima” klasike e “zonjës”…

Shkelqimi i Juves dhe Kristiano Ronaldos ndaj Atletiko Madrid, në të kthimit për Champions League, bëri xhiron e botës në pak orë. Rikuperimi në 90 minuta i dy golave të Atletikos dhe autorësia e trefishtë e Ronaldos, përpos kualifikimit të rastit, e ka shtuar adrenalinën bardhezi, të cilët nuk lënë gjë pa sajuar, në mënyrë që e gjithë shtëpia juventine të ndihet krenare.

Së fundi, shtypi sportiv pranë torinezëve, ka afruar pamje interesante, ndërsa “zonja e vjetër”, personifikohet si gjëja më e çmuar e jetës së përditshme.

Nesër, shorti për turin gjysmëfinal. Juventus në “tavë”. Tashmë Juventus po konsiderohet rivali i fortë për të gjithë garuesit në garë. CR7, udhëheq e kujdeset për Zonjën…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!