Fangaj zgjat për dy vite kontratën me kampionët

Mbrojtësi shkodran i Egnatias Abdurraham Fangaj sikundër disa futbolistë të tjerë te kampionët më të rinj të Superiores ishte ende ne dilemë lidhur me vijueshmërinë te skuadra rrogozhinase.

Sot klubi ka gjetur gjuhën e përbashkët me ish futbollistin e Laçit duke konkretizuar marrëveshjen e re deri në vitin 2026.

Njoftimi i klubit:

Përshëndetje Kampionë” ! 

“Të nderuar pasagjerë” kemi vendosur të njoftojmë se mbrojtësi Abdurrahman Fangaj ka rinovuar kontratën me KF Egnatian deri në vitin 2026-të. 
Klubi i shpreh mirënjohjen Fangajt për besimin që ka për të vazhduar “fluturimin në avionin e kampionëve” dhe për dy sezonet e ardhshme. 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!