Milan tenton De Zerbin, nisin kontaktet

Milani po bën lëvizje konkrete për të sjellë në stol Roberto De Zerbin. Në orët e fundit ka pasur kontakte mes palëve për të kuptuar mundësinë e operacionit:

Largimi nga anglezët e Brajton ishte vendimtare siç u njoftua të shtunën e kaluar. Gjithsesi, klauzola e “famshme” e ndërprerjes së kontratës së trajnerit të lindur në Breshia ende ekziston dhe pse në shumë më të vogël se 15 milionë euro. Opsioni Fonseka nis e zbehet sikundër dhe mundësia Van Bomel.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!