Lamtumira/ Mbape mbledh 250 personalitete, mes tyre edhe Makron

Pas ceremonisë madhështore në sfidën e fundit në kampionat me PSG-në, këtë mbrëmje pranë Teatrit Champs-Élysées, me një tarracë panoramike me një pamje mahnitëse të Kullës Eiffel, Kilian Mbape feston lamtumirën e tij nga Parisi.

Sulmuesi francez për këtë lamutimrë nga PSG ka ftuar 250 personalitete përfshirë Emanuel Makron.

Qendërsulmuesi i ri i Real Madridit do të rrethohet mbrëmjen e sotme nga VIP-a të futbollit, artit dhe politikës në restorantin italian “Gigi” në një nga rrugët më elegante të Parisit, Avenue Montaigne.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!