Pas Josës ikën dhe Bejzade

Pas largimit të Mirel Josës nga Laçi edhe Skerdi Bejzade nuk do të jetë më në krye të Erzenit. Klubi njofton në rrjete se palët kanë mbyllur bashkëpunimin.

Ky njoftim është i papritur, pasi Erzeni luan të mërkurën me Vllazninë, në kuadër të sfidës së kthimit çerekfinale të Kupës kundër Vllaznisë me të cilen niset nga rezultati i takimit të parë 2-1.

Erzeni pësoi humbi thellë javën e 26-të 3-0 ndaj Teutës në “Niko Dovana”. Shijakasit mbajnë vendin e 9 që të dërgon një Kategori më poshtë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!