Disiplina skedon dhe ndalon 8 personë…

  1. Të ndalojë hyrjen në stadiumet e futbollit të Republikës së Shqipërisë ku zhvillohen veprimtari të organizuara nga FSHF për një periudhë të pakufizuar kohe personave të më poshtëm:
  • Florian Mehdi Karaj
  • Klodian Selim Stafuka
  • Flogerta Abdulla Liçi
  • Aurel Hysni Balla
  • Kristian Alket Abazi
  • Rebato Mrishaj
  • Xhevahir Granit Ramo
  • Orgest Edmond Muja
  1. Në bazë të Nenit 7 të KDE, udhëzohen të gjithë anëtarët e FSHF të cilët kanë nën administrim stadiume futbolli, të garantojnë zbatimin e këtij vendimi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!