Inferiorët, fitojnë skuadrat e kreut

Java e 20-të solli tre fitore të skuadrave pretendente në Kategori të Parë. Bylis, AF Elbasani, Flamurtari dhe Vora i bënë mirë detyrat e ditës duke fituar pastër e me shumë gola. E luftuar ndeshja në Peshkopi teksa Korabi vendas u thye në shtesë 1-2 nga Vora.

Shifrat e ditës:

Korabi- Vora 1-2

Tomori- AF Elbasani 1-3

Bylis- Apolonia 3-1

Flamurtari- Burreli 4-2

Kastrioti- Lushnja (nesër)

Luzi 2008- Besa (të hënën)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!