Mesi nis nga stoli, Ronaldo në tribunë/ Al Nasr 6 gola Inter Majemit…

Dy mbretërit e futbollit global ende në aktivitet sportiv Lionel Mesi dhe Kristiano Ronaldo ndoqën pjesën e parë miqësore Al Nasr- Inter Majemi (3-0 kohë reale) njëri në tribunë (Ronaldo) dhe tjetri në stol (Mesi).

Pjesa e parë e luajtur në Riad të Arabisë saudite u mbyll 3-0 për vendasit me gola të Otavio 3′, Taliska 10′ dhe Laport me goditjen nga afro 70 metra në 12′.

Në pjesën e dytë Taliska (51′) me penallti shënoi të katërin për arabët. Dy gola të tjerë për Al Nasr për 6-0 final. Mesi u fut në fushë në të 83′.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!