Problemet me pagat/ Arbër Zeneli ikën nga Adana

Pas problemëve të Cikalleshit me Koniaspor edhe Arbër Zeneli ka zbuluar se ka ndërprerë kontratën me Adana Demirspor në Superligën turke për shkak të pagës së papaguar që nga nënshkrimi për klubin turk në shtator.

Florent Muslija nga Paderborn te Frajburg në Bundesligë.Sot ai ka hedhur të zezën mbi të bardhë duke kryer një hap të madh në karrierë.

Majorka e Vedat Muriqit ka eliminuar nga Kupa e Mbretit Xhironën kresesuese në La Liga 3-2 dhe shkon në gjysmëfinale të ‘Copa del Rey’.

Ka shkuar në shtesë sfida tjetër Bilbao-Barcelona (2-2 pas 90′)…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!