Rei Manaj pa ndalesë vjen goli i 14-të…

Rei Manaj nuk ndalet. Në sfidën për javën e 20 në Superligën turke, lushnjari arriti ti japë kryesimin skuadës së tij Sivaspor ndaj Gaziantep teksa në minutën e 8′-të shënoi nga pika e bardhë e penalltisë.

Por shkëlqimi i tij nuk ndali aty pasi në të 15′-ën realizoi serish nga pika e bardhë.

Ky ishte goli i 14 i ish sulmuesit kuqezi mes kampionatit dhe Kupës së Turqisë. Sidoqoftë miqtë ia dolën të barazonin ende pa u mbyllur pjesa e parë në 2-2. Ky rezultat qëndroi i pandryshuar deri në fund.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!