Europa, Ballkani në provën e Zagrebit

Ballkani luan në 21:00 në “Maksimir” të Zagrebit ndeshjen e fundit të grupeve të Ligës së Konferencës për sezonin 2023/24, ku përballë do të ketë Dinamo Zagreb.

Me shanse minimale për të kaluar Ilir Daja me të tijtë do të bëjë të pamundurën ndaj vendasëve e më pas të shpresojnë te ndalesa e Astanas në fushën e Plzen.

Ndërkaq nga ora 18:45 por dhe në 21:00, shumë skuadra europiane do luajnë ndeshjet e fundit të fushatës kualifikuese në grupe në Europa dhe Conference League.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!