Supersfida Aston Vila-Arsenal në ‘Villa Park’, java nis me …Liverpul

‘The Reds’ me mundësi ideale për të marrë kreun e Premier Ligës, Mançester Utd për të kapur me pikë…Sitin

Jave 16-të në kampionatin më spektakolar në glob, Angli, do të vijë sot me disa ndeshje të paraparashikueshme. Një e tillë me permasat e supersfidës do të zhvillohet në Birmingam aty ku Aston Vila pasi mundi Sitin sot do të tentojë ta bëjë dhe me kryesusit e Arsenal.

Më herët në 13:30 Liverpul udhëton drejt Londrës për duelin me Kristal Palasë por në program janë dhe çifte të tjerë me pritshëmri të lartë sportive.

Premier League, java e 16:

Kristal Palasë- Liverpul 13:30

16:00

Brajton Bërnli

Mançester Junajtid- Buornemuth

Shefild Utd- Brentford

Uolves- Notingham Forest

Aston Vila- Arsenal 18:30/Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!