Drita prezanton Zekirija Ramadanin

Situata e vështirë te Drita Gjilan ndërsa për herë të fundit u mund nga Prishtina 1-0, i ka bërë drejtuesit të bëjnë lëvizjen kreyesore në pankinë.

Kështu nga sot në krye të gjilanasëve do të jetë trajneri i njohur Zekirija Ramadani. Tekniku nga Maqedonia e Veriut ka drejtuar më herët edhe Flamurtarin e Vlorës dhe Egnatian e Rrogozhinës.

Klubi e komunikon ndryshimin në rrjete sociale:

Njoftimi i Dritës:

Zekirija Ramadani është treneri ynë i riKemi knaqësin të ju njoftojmë që kemi arritur marrëveshje me trenerin shkupjan Zekirija Ramadani.Ramadani është trener i njohur në futbollin kosovar i cili ka fituar trofe me ekipet paraprake dhe me knaqësi ka pranuar ofertën e klubit.Klubi dhe Zeka kanë nënshkruar kontratë deri në fund të sezonit 2024/25 me mundësi vazhdimi edhe për një sezon tjetër.Mirë se vjen Zeko

🤍

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!