Grupi A tre skuadra për një biletë, Reali pret Napolin

Dy ndeshje në orën 18:45 dhe të tjerat në 21:00 për Ligën e Kampionëve në xhiron e 5-të të saj. Kështu në grupet A,B,C dhe D, këtë mbrëmje për të tjera verdikte.

Programi për sot:

Grupi A:

Gallatasaraji- Mançester Junajtid 18:45

Bajern Mynih- Kopenhagë

Grupi B:

Sevilja- PSV 18:45

Arsenal- Lens

Grupi C:

Real Madrid -Napoli

Braga- Union Berlin

Grupi D:

Benfika- Inter

Sociedad- Salsburg /Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!