Portugalia 10 fitore në 10 xhiro, Spanja e para e Grupit A

Faza përmbyllëse e kualifikuesëve të Euro 2024, luajti sot ndeshjet e xhiros së 10-të dhe të fundit për Grupet A, F, G dhe J.

Nisi me dy sfida në orën 15:00, dy të tjera në 18:00 dhe pjesa tjetër u luajt në 20:45.

Rezultatet:

Grupi A

Spanjë-Gjeorgji 3-1

Skoci-Norvegji 3-3

Grupi F

Belgjikë-Azerbajxhan 5-0

Suedi-Estoni 2-0

Grupi G

Hungari-Mali i Zi 3-1

Serbi-Bullgari 2-2

Grupi J

Portugali-Islandë 2-0

Bosnje H-Sllovaki 1-2

Lietenshtejn-Luksemburg 0-1/Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!