Kombëtarja/ Seancë relaksi për titullarët…

E ndërsa Kombëterja u kthye mëngjesin e sotëm rretj orës 02:30, jehonës që bëri kualifikimi i Shqipërisë në Gjermani 2024, të veçantat e titujve të shtypit sportiv, sot në mesditë skuadra e Silvinjos u paraqit në seancë.

Në fakt ajo ishte e ndarë në dy ‘fronte’ pasi ekipi i ‘parë’ u impenjua me ushtrime shkrythëse në palestër ndërsa ata që luajtën pak minuta dhe pjesa tjetër e stolit, u panë në fushë duke kryer ushtrime të ndyshme.

Nesër sërish me përgatitjet në grup e më pas të hënën, ndeshja festive që në fakt duhet fituar ndaj ishujt faroe në ‘Air Albania Stadium’

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!