Prezantohet Osmani, Vllaznia nis nga e …para

Pas largimit të Migen Memellit dje, sot klubi Vllaznia ka zyrtarizuar 54-vjeçarin Qatip Osmani si trajnerin e ri të klubit verior.

Bashkim Ljivoreka e shoqëron në staf teksa do të ketë rolin e zv/ trajnerit.

Njoftimi i klubit:

Klubi i Futbollit Vllaznia dêshiron të informojë opinionin publik se trajneri i ri i ekipit tê parë të Vllaznisë do të jetë z. Qatip Osmani. Ai vjen te skuadra jonë pas një karriere të suksesshme tek Shkêndija e Tetovës me të cilën ka fituar 5 trofe. Bashkë me të, në stafin e Vllaznisê do të jetë edhe z. Bashkim Ljivoreka që do të ketë detyrën e zëvendêstrajnerit.Mirë se erdhët në familjen kuqeblu profesor Qatipi dhe Bashkimi!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!