Teuta shkarkon Longon, Broja rikthehet në fushë, Flamurtari…

Teuta shkarkon Diego Longon dhe bën gati Edi Martinin.

Njoftimi:
Klubi i futbollit Teuta njofton nderprerjen konsensuale të bashkepunimit me trainerin Diego Longo! Në një dakordesim me presidentin Edmond Hasanbelli, iu dha fund edhe periudhës si trajner i ekipit Teuta. Klubi i futbollit Teuta falenderon mister Diego Longon për impenjimin dhe angazhimin e tij dhe i uron suksese në të ardhmen

Armando Broja rikthehet të luajë për Çelsin në minutat e fundit ndaj Aston Vila (0-1). Ai u aktivizua në minutën e 79-të të takimit, duke shënuar kështu minutat e tij të parë në fushë në ndeshje që nga momenti kur u dëmtua 9 muaj më parë.

Flamurtari gjën fitoren sot me Vorën 2-1.Pas pak AF Elbasani-Apolonia po për javën e 4-ët në Kategori të Parë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!