Tirana paguan, Najdovski gati në Kukës

Mbrojtësi i bardhebluve Filip Najdovski është gati për trajnerin Orges Shehi.

Sipas një njoftimi të Departamentit të Garave teksa i referohet Komisionit të Disiplinës dhe Etikës në FSHF, maqedonasi verior i ka të gjitha kartat në rregull dhe sot ai mumd të shfaqet në fushë ndaj Kukësit.

Njoftimi:

  1. Pranimin e kërkesës së KF Tirana për konvertimin të pjesës së mbetur të dënimit për lojtarin Filip Najdovski në bazë të nenit 75 të KDS.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!